İSTANBUL FATİH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih İlçe Milli Eğitim Müdürü Mucip KINA´nın Yıl Sonu Karne Tatili Mesajı

Fatih İlçe Milli Eğitim Müdürü Mucip KINA, 2017 -2018 Eğitim Öğretim döneminin sona ermesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Fatih  İlçe Milli Eğitim Müdürü Mucip KINA´nın Yıl Sonu Karne Tatili  Mesajı

Kına mesajında; “2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılını tamamladığımız bu önemli günde öğrencilerimize karnelerini verecek olmanın heyecanını öğretmenlerimiz, velilerimiz ve çocuklarımızla paylaşmaktan büyük onur ve mutluluk duyuyorum.

Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı bugünün değil, geleceğin şartlarına hazırlamayı hedeflediğimiz için onların adına önemli ve güzel çalışmalara imza atıyoruz. Geleceğimiz olan çocuklarımızı sadece akademik başarı doğrultusunda değil iyiyi, doğruyu, güzeli öğreterek geleceğin Türkiye´sini inşa edecek bireyler olarak yetiştirmekte en önemli görev öğretmenlerimize düşmektedir.

Bu sebeple çalışmalarından dolayı okul yöneticilerine ve öğretmenlere bu kutsal mesleği sabırla ve büyük bir özveri ile yerine getirdikleri ve emekleri için teşekkür ediyorum. Sevgili Öğrenciler, Önümüzde uzun bir tatil süreci var. Bu tatil döneminde sizden beklentim,  tatili kendinizi geliştirme fırsatı olarak değerlendirmeniz ve gelecek yıla enerji ve umut dolu bir başlangıç yapmanızdır.

Karnesinde başarısız notları bulunan öğrencilerimizin üzülmemeleri ve tatil döneminde çalışmalarını sürdürerek eksikliklerini telafi edebileceklerini hatırlatmak isterim.Ayrıca yaklaşmakta olan Ramazan Bayramı´nın tüm öğrencilerimize velilerimize ve öğretmenlerimize hayırlı olmasını, sağlık mutluluk ve huzur içinde geçirmelerini Cenab-ı Allah´tan niyaz eder. İyi tatiller dilerim.

Mucip KINA

Fatih İlçe Milli Eğitim Müdürü

Fatih Hükümet Konağı Karagümrük Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı No66 B/Blok Kat 2/3 Fatih/İSTANBUL - 0 212 635 08 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.