İSTANBUL FATİH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mucip KINA'nın 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Yarıyıl Tatili Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mucip KINA'nın 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Yarıyıl Tatili Mesajı

17 Ocak 2019 tarihi itibari ile 2019-2020 Eğitim Öğretim yılının 1. kanaat dönemini sorunsuz bir şekilde tamamlamış bulunmaktayız. Okullarımız çeşitli alanlarda çok önemli başarılar elde ettiler. Aynı başarının ikinci dönemde devam etmesini diliyorum. Özverili çalışmalarıyla başarılı bir dönem geçirmemize vesile olan tüm bu başarılarda emeği geçen yöneticilerimizi, öğretmenlerimizi, öğrencilerimizi ve katkı sağlayan velilerimizi kutluyorum.

 

Sevgili  Öğrenciler;
Başarılı olmak sadece akademik anlamda belli bir seviyeye ulaşmak anlamını taşımamaktadır. Sporda, sanatta ve kültürel alanda gösterdiğiniz her türlü kazanımınız başarılı olmanın bir başka biçimidir. Bizlerin bütün çabası sizlerin iyi bir eğitim alarak donanımlı, sağlıklı, mutlu bireyler olarak yetişmeniz içindir. Hepinize iyi tatiller diliyorum.
 

Değerli  Velilerimiz;
Sizlerin en değerli varlığınız ve canınızdan çok sevdiğiniz çocuklarınızın karnelerindeki başarı ve başarısızlığı değerlendirirken, karnenin, çocuğunuzun bir yıl boyunca derslerde gösterdiği performans ve çalışmanın sadece gösterilen bir belge olduğunu unutmayınız. Her anne ve baba, çocuğunun iyi bir eğitim alarak toplumun saygın, başarılı ve yararlı bir ferdi olması için büyük çabalar harcayarak ve her türlü özveride bulunarak tüm imkânlarını seferber etmektedir. Bugün itibariyle çocuklarımızla daha fazla ilgilenmeli, sorunları olduğunda paylaşmalı, birlikte zaman geçirmeli, birlikte kitap okumalı ve onları anlamaya çalışmalıyız. Unutmayalım! Hiçbir karne çocuklarımızdan daha değerli olamaz.Yine unutmayalım bu karneler sadece çocuklarımızın karnesi değildir.

 

Değerli  Yöneticilerimiz  Ve Öğretmenlerimiz;
Gayretli çalışmalarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Eğitimde feda edilecek tek bir çocuğumuzun dahi olmadığı, her çocuğumuzun farklı özelliklere sahip olduğu bilinci içerisinde, çocuklarımızın bireysel farklılıklarını dikkate alarak, yetiştirmek için gösterdiğiniz çabanın hiçbir değerle ölçülemeyeceği aşikârdır. Bu düşünce ve inançla, hizmetlerin en kutsalını üstlenmiş değerli yönetici ve öğretmenlerimize ve sevgili öğrencilerimize sevdikleri ile birlikte sağlıkla, güzel bir tatil geçirmelerini ve yeni döneme dinlenmiş olarak başlamalarını temenni ediyorum.

                                                                                                                                                                                                                                                                      Mucip KINA

Fatih İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

 

Fatih Hükümet Konağı Karagümrük Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı No66 B/Blok Kat 2/3 Fatih/İSTANBUL - 0 212 635 08 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.