İSTANBUL FATİH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mucip Kına'nın Yıl Sonu Karne Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mucip Kına, 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılının II. Döneminin sona ermesi nedeniyle bir mesaj yayımladı. 
İlçe Milli Eğitim  Müdürümüz Mucip Kına'nın Yıl Sonu Karne  Mesajı

Değerli Meslektaşlarım, Sevgili Öğrenciler, Kıymetli Veliler,

 

Salgının gölgesi altında geçirdiğimiz bir eğitim-öğretim yılını daha tamamlamış bulunuyoruz. Öncelikle gerek yüz yüze gerekse  uzaktan eğitim programlarıyla tamamlamak zorunda kaldığımız eğitim ve öğretim dönemi boyunca çocuklarımız için gösterdiğiniz özverili çalışmalarınızdan dolayı tüm meslektaşlarıma teşekkür ediyorum. Salgın günlerinde çocuklarımız için sergilediğiniz fedakârlık her türlü takdirin üzerindedir.

Pandemi döneminin her türlü zorlu şartlarına rağmen online ve yüz yüze eğitim öğretim faaliyetlerine katılan öğrencilerimi de yürekten kutluyorum. Bütün kademelerde öğrencilerimizin eski günlerde olduğu gibi en yakın zamanda okullarıyla öğretmenleriyle tam anlamıyla buluşmasını temenni ediyorum. İlçemizde bulunan yaklaşık 68 bin öğrencimizden isteyen dijital ortamda isteyende basılı halde okullarından  karnelerini alabilecektir.

Kıymetli velilerimiz bakanlığımız tarafından  bu yaz  "Telafide Ben de Varım" Programı uygulanacaktır.  Eğitimde fırsat adaletini sağlamak, okullar arasındaki başarı farklılıklarını azaltmak, öğrencilerin çok yönlü gelişimlerini fiziksel, sosyal-duygusal ve akademik programlar ile desteklemeyi amaçlayan bu eğitime öğrencilerimizin katılmasının onları olumlu yönde destekleyeceğini ve geliştireceğini düşünüyorum.

Yüz yüze eğitimin başlayacağı güne kadar tedbirleri elden bırakmamanızı rica ediyor, tüm öğrencilerimin yaz tatilinde bol bol dinlenerek tatili en verimli şekilde geçirmesini temenni ediyorum. Tüm meslektaşlarıma, öğrencilerime iyi tatiller diliyor saygılarımı sunuyorum.

Mucip Kına

Fatih İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Fatih Hükümet Konağı Karagümrük Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı No66 B/Blok Kat 2/3 Fatih/İSTANBUL - 0 212 635 08 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.