İSTANBUL FATİH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mucip KINA´nın 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Seminer Dönemi Mesajı

Fatih İlçe Milli Eğitim  Müdürümüz Sayın Mucip KINA  2020-2021 Eğitim Öğretim yılı seminer döneminin   başlaması  münasebetiyle bir mesaj yayınladı.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mucip KINA´nın 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Seminer Dönemi Mesajı

İlçemizde  göreve yeni başlayan öğretmenlerimize hoşgeldiniz diyor, 2020-2021 Eğitim Öğretim yılının  idareci öğretmen ve tüm mesai arkadaşlarım için hayırlı  güzel bir yıl olması temennisiyle, herkese görevlerinde  başarılar diliyorum.

Değerli  Öğretmenlerimiz,

Pandemi nedeniyle uzun süredir ayrı kaldığımız okullarımıza yeniden kavuşmanın heyecanını yaşıyoruz. 2020-2021 eğitim öğretim yılında sizlerin fedakarlığı ve emekleriyle,  geleceğimizin teminatı olarak gördüğümüz evlatlarımızı, zamana ve geleceğe yön veren, değerlerine sahip çıkan ve bu ülkenin ihtiyacı olan nesiller olarak, sağlıklı ortamlarda en iyi şartlarda yetiştirmek için canla başla çalışacağız. Sürecin olumsuzluklarını hep beraber omuzlayıp üstesinden geleceğiz.

Bu süreçte sizlerden öğrencilerimize nadide bir fidan gibi yaklaşmanızı, onları sürekli motive etmenizi ve özgüvenlerini oluşturmanızı istiyoruz.

Uzaktan eğitim sürecinde gösterdiğiniz özveriden ötürü hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, yeni eğitim - öğretim yılında da aynı özveri ve gayret ile çalışmalarınıza devam edeceğinize inanıyor ve hepinizin yeni eğitim öğretim yılını kutluyorum.

Saygıdeğer  Velilerimiz,

Bu süreçte öğretmen ve öğrencilerimizin sağlığının korunması bizler için çok önem arz etmektedir. Bize emanet ettiğiniz evlatlarınız bizim de evlatlarımızdır. Çünkü onlar bizim de geleceğimizdir. Okullarımızda en iyi şekilde yetişmeleri ve geleceğe hazırlanmaları noktasında elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. OKULLARI BİRLİKTE AÇACAĞIZ.

 

Fatih Hükümet Konağı Karagümrük Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı No66 B/Blok Kat 2/3 Fatih/İSTANBUL - 0 212 635 08 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.