İSTANBUL FATİH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mucip KINA´nın Yıl Sonu Karne Tatili Mesajı

Fatih İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mucip KINA, 2018 -2019 Eğitim Öğretim döneminin sona ermesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mucip KINA´nın Yıl Sonu Karne Tatili Mesajı

Değerli Meslektaşlarım, Saygıdeğer Veliler, Sevgili Öğrenciler,

Başarılı bir eğitim-öğretim yılını daha güzel anılarla geride bıraktık. Okullarımız çeşitli alanlarda çok önemli başarılar elde ettiler. Tüm bu başarılarda emeği geçen idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılını tamamladığımız bu önemli günde öğrencilerimize karnelerini verecek olmanın heyecanını öğretmenlerimiz, velilerimiz ve çocuklarımızla paylaşmaktan büyük onur ve mutluluk duyuyorum.

  Sevgili Öğrenciler,

          Yoğun ve yorucu bir sürecin sonucunda bir eğitim öğretim yılının daha sonuna geldiniz. Karne, bu süreçte, bir dönem boyunca sergilediğiniz performansın değerlendirmesi ile zayıf ve güçlü yönlerinizi değerlendirmek, eksikliklerinizi fark etmek ve bir dahaki dönem için tedbirler almak adına bir fırsattır. Notlarınız ne olursa olsun umudunuzu, cesaretinizi, inancınızı ve kendinize olan güveninizi arttırarak, iyi bir tatil geçiriniz. Yaz tatilinizi aileniz ile birlikte geçirerek, sosyal-kültürel ve sportif etkinliklere katılıp, kitap okumanızı ve yeni eğitim-öğretim yılına motive olmanızı diliyorum. Unutmayın ki eğitim sadece okulda değil hayatın her alanında vardır. Bunu bilerek kendinizi her an geliştirecek çeşitli faaliyetlerde bulununuz.

  Değerli Veliler,

           Bugün çocuklarımızın, kendileri için yapılan değerlendirmelerle duygusal yoğunluğun yaşandığı önemli bir gündür. Çocuklarımızın karnelerinde almış olduğu notlar ne olursa olsun, onlar bizim için ayrı birer değerdir. Onların başarısında önemli katkılarınız olduğunu biliyor ve sizlere gönülden teşekkür ediyorum.

   Kıymetli Meslektaşlarım,  

            Öğrencilerimizi bilgi ile donatırken, aynı zamanda onlara "iyi insan" olma özelliklerini de yüklemektesiniz. Eğitim-öğretim faaliyetlerinin yürütülmesinde, başarı seviyesinin arttırılmasında okul yöneticilerine ve öğretmenlere bu kutsal mesleği sabırla ve büyük bir özveri ile yerine getirdikleri ve emekleri için teşekkür ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm öğretmen ve öğrencilerimizin aileleriyle birlikte sağlıklı ve mutlu bir tatil süreci geçirmelerini diliyor, onları yeni Eğitim - öğretim yılında yenilenmiş, enerji dolu, sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir şekilde okullarda görmeyi temenni ediyorum.

 

 

 Mucip KINA

Fatih İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

 

Fatih Hükümet Konağı Karagümrük Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı No66 B/Blok Kat 2/3 Fatih/İSTANBUL - 0 212 635 08 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.