İSTANBUL FATİH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mucip Kına´nın Yıl Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mucip KINA, 2021 -2022 Eğitim Öğretim yılının sona ermesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mucip Kına´nın Yıl Sonu Mesajı

Değerli Öğretmenlerim, Kıymetli Velilerimiz, Sevgili Öğrencilerimiz,

 

Başarılı bir eğitim-öğretim yılını daha hep birlikte tamamladık. Bir yıl boyunca gerek sanatsal gerek sportif gerek akademik alanlardaki gayretli, özverili çalışmalarımızın meyvelerini sene sonunda önemli başarılar elde ederek topladık.  Mayıs ve haziran ayı boyunca Tübitak Bilim Fuarı açılışları gerçekleştirdik. Dünyaca ünlü yabancı yazarlarla öğrencilerimizi buluşturarak edebiyat söyleşileri gerçekleştirdik.

Öğrencilerimiz, bilimsel ve sportif alanlarda hem bireysel hem takım olarak ulusal ve uluslararası organizasyonlara katılım sağlayıp dereceler ve birincilikler kazandılar. 

Tüm bu başarılarda emeği geçen idareci, öğretmen, öğrenci ve velilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılını tamamladığımız bu gün, karne heyecanını öğrencilerimizle birlikte yaşıyoruz.

Yaz tatili boyunca okullarımız ve kütüphanelerimiz öğrencilerimizin yararlanmaları için açık olacaktır. Ayrıca bilim, sanat, matematik ve İngilizce kursları ile özel eğitim ve okul öncesi yaz okulları açılacaktır. Planlanan bu faaliyetlerden öğrencilerimizin yüksek oranda faydalanmalarını ve dolu dolu bir tatil geçirmelerini temenni ederim.

Tatile girdiğimiz bu haftadan itibaren sağlıklı ve mutlu bir tatil geçirmenizi; önümüzdeki eğitim-öğretim yılına hazır olarak, motivasyonu tam, enerji dolu gelmenizi dilerim.

 

 

 Mucip KINA

Fatih İlçe Milli Eğitim Müdürü

Fatih Hükümet Konağı Karagümrük Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı No66 B/Blok Kat 2/3 Fatih/İSTANBUL - 0 212 635 08 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.