İSTANBUL FATİH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ve Belediye Başkanından Okul Ziyareti

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mucip Kına ve Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir İlçemiz okullarından Kocamustafapaşa   ilkokulunu ziyaret etti.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz ve Belediye Başkanından Okul Ziyareti

Ziyaret Fatih İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mucip Kına,Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir,İlçe milli Eğitim Şube Müdürleri,Okul İdarecileri ,Okul Aile birliğinden velilerin katılımıyla gerçekleşti.Ziyarette  İlçe Milli Eğitim Müdürümüze ve belediye başkanı Demir’e okulun Eğitim Öğretim faaliyetleri hakkında brifing verildi.

Ziyarette konuşan belediye başkanı Mustafa Demir, Eğitime çok önem verdiklerini, her anlamda okullara destek verdiklerini,okulların veliler, öğretmenler ve okul idaresiyle bir bütün olduğunu belirterek okulda  görmüş  olduğu ilgi ve alakadan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mucip Kına’da Kocamustafapaşa ilkokulunun başarı anlamında Fatih genelinde ilk sıralarda olduğunu, sınıflarda tertip ve düzenin iyi olduğunu ifade ederek emeği geçen okul idaresi ,öğretmenlerini ve okul aile birliğini tebrik etti.

24-10-201724-10-201724-10-2017

24-10-2017 

Fatih Hükümet Konağı Karagümrük Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı No66 B/Blok Kat 2/3 Fatih/İSTANBUL - 0 212 635 08 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.