İSTANBUL FATİH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı 1. Ders Dönemi Kapanış Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mucip Kına, 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılının 1.döneminin sona ermesi nedeniyle bir mesaj yayımladı.  
2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı 1. Ders Dönemi Kapanış Mesajı

Değerli Meslektaşlarım, Sevgili Öğrenciler, Kıymetli Veliler,

2020-2021 Eğitim-öğretim yılının birinci dönemini tamamlamış bulunuyoruz. Öncelikle salgın dolayısıyla her türlü zorluklara rağmen eğitim öğretim faaliyetlerini aksatmadan yerine getiren tüm öğretmenlerimi ve öğrencilerimi yürekten kutluyorum.

 Uzaktan eğitim programlarıyla tamamlamak zorunda kaldığımız eğitim ve öğretim dönemi boyunca çocuklarımız için gösterdiğiniz özverili çalışmalarınızdan dolayı tüm meslektaşlarıma teşekkür ediyorum. Salgın günlerinde çocuklarımız için sergilediğiniz fedakârlık her türlü takdirin üzerindedir. Kiminiz evinizin bir odasını sınıfa, kiminiz laboratuvara dönüştürerek öğrencilerimizin evlerine her gün konuk oldunuz.

 Salgın döneminin her türlü zorlu şartlarına rağmen gerek Eba Tv gerekse diğer çevrimiçi platformlardan eğitim faaliyetleri devam etti. Öğrencilerimiz okullarından, öğretmenlerimiz de öğrencilerinden uzak kaldı. Bütün öğrencilerimizin eski günlerde olduğu gibi en yakın zamanda okullarıyla öğretmenleriyle buluşacağını temenni ediyorum. Öğrencilerimizin sağlığının korunması bizler için çok önem arz etmektedir. Bize emanet edilen her bir çocuk bizim de evladımızdır. Çünkü  onlar bizim  geleceğimizdir.

Yüz yüze eğitimin başlayacağı güne kadar tedbirleri elden bırakmamanızı rica ediyor, tüm öğrencilerimin verilen bu ara tatilde bol bol dinlenerek tatili en verimli şekilde geçirmesini temenni ediyorum.

Tüm meslektaşlarıma öğrencilerime iyi tatiller diliyor saygılarımı sunuyorum.

Mucip Kına

Fatih İlçe Milli Eğitim Müdürü

Fatih Hükümet Konağı Karagümrük Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı No66 B/Blok Kat 2/3 Fatih/İSTANBUL - 0 212 635 08 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.