İSTANBUL
FATİH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Erasmus+ Proje Öğretmenleri İlçe Müdürümüz Sayın Mucip KINAyı Ziyaret Etti
Erasmus+ Proje Öğretmenleri İlçe Müdürümüz Sayın Mucip KINA’yı Ziyaret Etti.![Erasmus+ Proje Öğretmenleri İlçe Müdürümüz Sayın Mucip KINAyı Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2018_11/21121055_IMG-20181120-WA0015.jpg)
İlçemiz Fatih Büyük Reşit Paşa Ortaokulu tarafından Türkiye Ulusal Ajansı ve AB destekli olarak gerçekleştirilen " Know Your Rights to Defend Yourself " isimli Erasmus+ proje kapsamında Fransa, İtalya, Polonya ve Romanya´dan gelen öğretmenler İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mucip KINA´yı ziyaret etti.