İSTANBUL FATİH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Kaymakamı ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Vefa Lisesi’nde Öğrencilerle Buluştu.

Fatih Kaymakamı Sayın Ahmet ÜMİT  ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mucip KINA Vefa Lisesi’nde öğrencilerle bir araya geldi.
Fatih Kaymakamı ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Vefa Lisesi’nde Öğrencilerle Buluştu.

Fatih Kaymakamlığı tarafından hayata geçirilen proje kapsamında Fatih Kaymakamı Sayın Ahmet ÜMİT her hafta ilçemizde bulunan bir liseyi ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geliyor. Geçtiğimiz haftalarda sırayla Selçuk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  ile Cibali Şehit İlhan Varank Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileriyle bir araya gelen Fatih Kaymakamı Sayın Ahmet ÜMİT bu haftada 3. Olarak Vefa lisesi öğrencileriyle buluştu. Öğrencilere yer yer tarihten ve günümüzden de  örnekler vererek keyifli bir sohbet havasında konferans veren Fatih Kaymakamı konferansın ardından vefa lisesi öğretmenleriyle öğretmenler odasında bir süre sohbet ettikten sonra okuldan ayrıldı.

Ziyarette ilçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mucip KINA, Fatih İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri,Okul Müdürü, Öğretmen ve öğrenciler hazır bulundu.

15-11-201715-11-201715-11-201715-11-201715-11-2017

Fatih Hükümet Konağı Karagümrük Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı No66 B/Blok Kat 2/3 Fatih/İSTANBUL - 0 212 635 08 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.