İSTANBUL FATİH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlahiyatçı-Akademisyen Yazar Prof. Dr. Nihat HATİPOĞLU Okulumuzda.

Dicle Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğretim görevlisi İlahiyatçı-Yazar  Prof. Dr. Nihat HATİPOĞLU hocamız, 25 Şubat 2016 Perşembe günü Cibali Anadolu İmam Hatip Lisesi olarak okul konferans salonunda öğrencilerimizle "Gençlerle Dosta Doğru" buluşmasına katıldı.
İlahiyatçı-Akademisyen Yazar Prof. Dr. Nihat HATİPOĞLU Okulumuzda.

Dicle Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğretim görevlisi İlahiyatçı-Yazar  Prof. Dr. Nihat HATİPOĞLU hocamız, 25 Şubat 2016 Perşembe günü Cibali Anadolu İmam Hatip Lisesi olarak okul konferans salonunda öğrencilerimizle "Gençlerle Dosta Doğru" programına katıldı.

Nihat Hatipoğlu, Cebe-Ali isimli Okul dergimiz için öğrencilerimizle röportaj yaptıktan sonra, konferans salonunda öğrencilerimizde buluştu. Öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizin yoğun ilgisiyle karşılaşan kıymetli Nihat HATİPOĞLU bey, teşekkür ederek Cibali Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine seslendi…

Prof. Dr. HATİPOĞLU Cibali A.İ.H.L öğrencilerine yapmış olduğu konuşmasında:

""SEVGİLİ GENÇLER..SİZ İMAM HATİP LİSESİ GENÇLİĞİNİ TANIYORUM..BEN DE İMAM HATİPLİYİM"

 İyi niyetli, alın terine değer veren, mert, cesur, dindar, sevgi gösterene sevgi gösteren, vicdanlı, aileye, Rabbine, namusuna, camiye, Kuran´a, peygamberine, değer veren insanlar olduğunuzu biliyorum.Böyle olmanız ve olmamız gerekiyor...

"GELİN HEP BİRLİKTE ALLAH´A YAR OLMAYA ÇALIŞALIM"

Gençler! Gelin. Allah´la yar olun ve Peygamber(s.a.v)´in örnek ahlâkı olan Sünnet-i Seniyye ile birlikte O´nu örnek alarak bir hayat sürelim..Böylelikle dünya ahiret saadetine nail olalım..

Hz. Muhammed (s.a.v.) ile yoldaş olun. İslam´a, sevgiye, kardeşliğe çağıran birer dil olun. Gözyaşını silen birer el olun. Bunun içindir ki, Ehli Sünnet yolunda ilerleyen bir İmam Hatip Lisesi gençliği olma yolunda her zaman çok çalışmalısınız.. Sevgi, dostluk, barış, kardeşlik, tevazu, merhamet kasırgası estirmek zorundasınız" ifadelerinde bulundu.. İmam Hatip Lisesi öğrencisi olmanın şükrünü fazlasıyla yerine getirerek, büyük sorumluluk ve görevlerin sizleri beklediğine değindi. 

Proğram sonrasında Cibali Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Müdürü Erdoğan SÖYLEMEZ, Syn Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu bey’e  teşekkürlerini sunarak çiçek, plaket ve hediye takdiminde bulundu.

 

 Prof. Dr. Nihat HATİPOĞLU hocamıza okulumuza teşriflerinden ve  okulumuz öğrencileriyle "Gençlerle Dosta Doğru" buluşmasından dolayı  bir kez daha Fatih-Cibali Anadolu İmam Hatip Lisesi  olarak teşekkür ederiz.

26-02-201626-02-201626-02-201626-02-201626-02-201626-02-201626-02-201626-02-2016

Fatih Hükümet Konağı Karagümrük Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı No66 B/Blok Kat 2/3 Fatih/İSTANBUL - 0 212 635 08 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.