İSTANBUL FATİH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüz ile Mavi Haliç Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Arasında Eğitimde İş Birliği protokolü imzalandı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzde gerçekleştirilen imza törenine  İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mucip Kına, Mavi Haliç Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Üçyıldız, Şube Müdürümüz Atakan Karabağ, Dernek Yetkilileri ve  Müdürlüğümüz Arge Ekibi katıldı.
İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüz ile Mavi Haliç Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Arasında Eğitimde İş Birliği protokolü imzalandı.

Fatih İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Mavi Haliç Gençlik ve Spor Kulübü Derneği arasında yapılan 2021-2022 eğitim öğretim yılı kapsamında Fatih İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı tüm resmi/özel okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve liselerde özel ve devlet okulu ayrımı yapmaksızın gönüllülük esası çerçevesinde protokol kapsamında belirtilen projelere destek sağlanması amaçlanmıştır.

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Mucip Kına ve Mavi Haliç Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Üçyıldız eğitim camiasına hayırlı olması temennilerinde bulunarak protokolü imzalamışlardır.

15-03-202215-03-202215-03-2022

Fatih Hükümet Konağı Karagümrük Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı No66 B/Blok Kat 2/3 Fatih/İSTANBUL - 0 212 635 08 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.