İSTANBUL FATİH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sn.Mucip Kına'ın 2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılı Açılış Mesajı

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sn.Mucip Kına'ın 2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılı Açılış Mesajı

2021-2022 eğitim-öğretim yılının idareci, öğretmen ve tüm mesai arkadaşlarım için hayırlı güzel bir yıl olması temennisiyle herkese görevlerinde başarılar diliyor, ilçemizde  göreve yeni başlayan öğretmenlerimize hoş geldiniz diyorum.

Değerli Öğretmenlerimiz,

Eğitim-öğretim faaliyetlerimizi sağlıklı koşullarda gerçekleştirmek için fedakârca çalışmalarınızdan ve uzaktan eğitim sürecinde gösterdiğiniz özveriden ötürü hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yeni eğitim-öğretim yılında da aynı gayret ile çalışmalarınıza devam edeceğinize inanıyorum. Hepinizin yeni eğitim-öğretim yılını kutluyorum.

Saygıdeğer Velilerimiz,

Bize emanet ettiğiniz evlatlarınız bizim de evlatlarımızdır. Okullarımızda en iyi şekilde yetişmeleri ve geleceğe hazırlanmaları noktasında elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Okullarımızın kapanmaması ve eğitim-öğretime devam etmesi için desteğinizi ve iş birliğinizi bekliyoruz.

 

 

Fatih Hükümet Konağı Karagümrük Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı No66 B/Blok Kat 2/3 Fatih/İSTANBUL - 0 212 635 08 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.