İSTANBUL
FATİH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Kuzey Makedonya Kültür Merkezi Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı.
![İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Kuzey Makedonya Kültür Merkezi Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı.](/meb_iys_dosyalar/2022_08/05163248_WhatsApp_Image_2022-08-05_at_16.30.28.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Kuzey Makedonya Kültür Merkezi eğitimde iş birliği protokolü imza töreni; İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mucip Kına, Kuzey Makedonya Kültür Merkezi Müdürü Sayın Ramadan Ramadani ve Şube Müdürümüz Sayın Atakan Karabağ'ın katılımıyla gerçekleşti.