İSTANBUL FATİH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mucip Kına'nın 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mucip Kına, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mucip Kına'nın 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Mesajı

Kurtuluş mücadelesinin milletin egemenliğiyle devam ettirilmesi adına Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 102. yılına hep birlikte kavuşmanın mutluluğu içindeyiz. Bu güzel günün Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından çocuklara armağan edilmesi onlara duyulan güvenin ve geleceğimizin teminatı olacaklarının bir kanıtıdır. Bizler de eğitim camiası olarak bu kutsal görevin bilinciyle yeni nesiller yetiştirmekteyiz. 

Sevgili Çocuklarımız,

Bizler, atalarımızdan almış olduğumuz bu kutsal emaneti sizlere teslim edeceğimiz güne kadar en güzel yerlere taşımak için son nefesimize dek  üstün gayret ve özveri içinde olacağız.  Sizlerin de milli şuur ile vatanımız ve aziz milletimiz yararına güzel işler yapacağınızdan  şüphem yoktur. 

Ezelden beri hür yaşayan Türk milletinin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun. Bayramın mübarek Ramazan ayı ile kesiştiği bu güzel günde, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere güzel vatanımızın her bir karış toprağını asil kanlarıyla sulayan tüm şehit ve gazilerimizi rahmetle, şükranla ve saygıyla anıyoruz.

 

Mucip KINA 

Fatih İlçe Milli Eğitim Müdürü

Fatih Hükümet Konağı Karagümrük Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı No66 B/Blok Kat 2/3 Fatih/İSTANBUL - 0 212 635 08 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.