İSTANBUL
FATİH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Müdürümüz Lgs Öncesi Okulları Denetledi
![İlçe Müdürümüz Lgs Öncesi Okulları Denetledi](/meb_iys_dosyalar/2020_06/02122308_IMG-20200602-WA0012.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mucip Kına ve Strateji Geliştirme Şube Müdürümüz İbrahim Baş 20.05.2020 tarihinde 2 oturum halinde yapılacak Lgs sınavı için okulları denetlediler.İlçe Müdürümüz Mucip Kına Lgs öncesi ilçemizde sınav yapılacak okullardaki sınıfları gezerek sınıfların sınava uygunluğunu yerinde incelemiş oldu.