İSTANBUL
FATİH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Müdürümüz Lgs Öncesi Okulları Denetlemeye Devam Etti
![İlçe Müdürümüz Lgs Öncesi Okulları Denetlemeye Devam Etti](/meb_iys_dosyalar/2020_06/05143544_IMG-20200605-WA0008.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mucip Kına ve Strateji Geliştirme Şube Müdürümüz İbrahim Baş 20.06.2020 tarihinde 2 oturum halinde yapılacak Lgs sınavı için okulları denetlemeye devam ettiler. İlçe Müdürümüz Mucip Kına Lgs öncesi ilçemizde sınav yapılacak okullardaki sınıfları gezerek sınıfların sınava uygunluğunu denetledi.