İSTANBUL FATİH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlköğretim Haftası ve Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mucip Kına, İlköğretim Haftası ve yeni eğitim öğretim yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
İlköğretim Haftası ve Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Değerli Meslektaşlarım, Kıymetli Velilerimiz, Sevgili Öğrencilerimiz, 

 

İlköğretim Haftası, okullarımızın açıldığı ilk haftada kutladığımız ve eğitimin önemini vurguladığımız bir haftadır. Okullarımıza kavuştuğumuz ve bu heyecanı yaşadığımız İlköğretim Haftası kutlu olsun. 

 

Bakanlığımız ders kitaplarınızın ve yardımcı kaynaklarınızın sıralarınızda hazır bulunmasını, okullarınızda ve donanımlarda  gereken düzenlemenin yapılmasını, okul kütüphanelerinin ve kitap sayılarının artmasını ve daha birçok hizmetin sizlere ulaşmasını sağladı. 

 

Fatih ilçesi olarak bizler, asırlık çınarlar olan okullarımızda ve genç olmasına rağmen her zaman başarı odaklı, donanımlı tüm okullarımızda öğrenci ve velilerimizi bekliyoruz. İlçemizdeki tecrübeli öğretmenlerimiz ve yeni ataması yapılan 183 öğretmenimizle artık daha da güçlü bir eğitim ordusuyuz. 

 

Tarihe damga vurmuş, dünyanın göz bebeği olan  ilçemizde başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün kara tahta başında vermiş olduğu dersteki gibi kıymetli çalışmalarımızla, bizlere emanet edilen geleceğimizin teminatı gençlerimizi yetiştirmeye bu yıl da devam ediyoruz. 

 

2022-2023 Eğitim Öğretim yılının hepimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Bu yıl ve bundan sonraki yıllarda başarıların, sağlığın ve mutluluğun hep sizlerle olmasını  temenni ediyorum.

 

Mucip KINA

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Fatih Hükümet Konağı Karagümrük Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı No66 B/Blok Kat 2/3 Fatih/İSTANBUL - 0 212 635 08 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.