İSTANBUL
FATİH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Karikatür Yarışmasında Türkiye 3'üncüsü Olduk
İlçemiz Pertevniyal Lisesi Öğrencisi F.Polat Liselerarası Karikatür Yarışması'nda Türkiye 3'üncüsü oldu.![Karikatür Yarışmasında Türkiye 3'üncüsü Olduk](/meb_iys_dosyalar/2020_12/03212401_IMG-20201203-WA0024.jpg)
"İnsan Haklarının Korunması ve Geliştirilmesi Bağlamında Engelli Hakları" konulu Liselerarası Karikatür Yarışması'nda Pertevniyal Lisesinden öğrencimiz F.Polat İstanbul 1.si ve Türkiye 3'üncüsü oldu. Öğrencimizi ve Pertevniyal Lisesini tebrik ederiz.