İSTANBUL
FATİH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mesleki Eğitim Merkezleri Meslek Liselerinde
Öğrencilerimiz Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri bünyesinde, Mesleki Eğitim Merkezi Programına kayıt olabilecek.![Mesleki Eğitim Merkezleri Meslek Liselerinde](/meb_iys_dosyalar/2021_12/23140712_MERKEZY_EYYTYM_MERKEZY.jpg)
Milli Eğitim Bakanlığımızın Mesleki Eğitim Merkezini Yaygınlaştırma Programı kapsamında Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri bünyelerinde Mesleki Eğitim Merkezleri oluşturulmuştur. Haftada 1 gün okula 4 gün staja giderek öğrencilerimize eğitim hayatlarını devam etme ve okudukları alan/dalda diploma, ustalık ve kalfalık belgesi hakkı sağlanmıştır.
Öğrencilerimizi kendilerine en yakın Meslek Lisesi ya da Mesleki Eğitim Merkezlerine kayıt olmaya bekliyoruz.