İSTANBUL FATİH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrenci Liderlerimiz Şehrimizin Öncüleriyle Buluşuyor

     “Öğrenci Liderlerimiz Şehrimizin Öncüleriyle Buluşuyor” Projesinin bu ayki konuğu, İstanbul Müftüsü Sayın Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz oldu. 
Öğrenci Liderlerimiz Şehrimizin Öncüleriyle Buluşuyor

Proje kapsamında İl Müftüsü Sayın Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz, İstanbul Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonu’nda, öğrenci liderlerine hitap etti. Programa İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Levent Yazıcı, İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı  Sayın Levent Özil, Fatih İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Mucip Kına, Din Öğretiminden Sorumlu Şube Müdürü Sayın Mustafa Akhan, Okul yöneticileri, öğrenci ve öğretmenler katıldı.

Programda konuşan İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Levent Özil, “Projemizle öğrenci liderlerimizi bir araya getirerek, onların kurum yöneticilerinin başarı hikâyeleri ve eğitim hayatlarıyla ilgili tecrübe ve kültürel birikimlerinden istifade etmesini önemsiyoruz.“Öğrencilerimizin sadece eğitim hayatını değil üniversite hayatlarına ve mesleki kariyerlerine yön vermenin yanında sosyal, kültürel ve manevi yönden gelişmelerine katkıda bulunacak olan programda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

İl Müftümüz Sayın Prof. Dr. Hasan Kamil Yılmaz,Öğrenci liderlerine hitabında “Dünya hayatında zorluklarla kolaylıklar sürekli birbirini takip eder. Zorluklarla sürekli bir mücadeleden sonra esas güzelliklere ulaşması söz konusudur. Öğrencilere “Mutlaka hedefleriniz olsun!” tavsiyesinde bulunan Yılmaz, yöneticinin en önemli vasıflarından biri dinlemesini bilmektir. Liderlik yeri geldiğinde risk almayı, gözü kara davranmayı bilmektir. O iradeyi gösterecek bir şahsiyette olmak önemlidir.” diye konuştu.

 12-03-201912-03-201912-03-2019

Fatih Hükümet Konağı Karagümrük Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı No66 B/Blok Kat 2/3 Fatih/İSTANBUL - 0 212 635 08 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.