İSTANBUL
FATİH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okullarımızda Kayıp ve Yas Seminerleri Verildi
Psikolojik danışman ve rehber öğretmelerimiz tarafından öğretmenlere Kayıp ve Yas konulu seminerler verildi.![Okullarımızda Kayıp ve Yas Seminerleri Verildi](/meb_iys_dosyalar/2020_10/27154232_12.jpg)
İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü uhdesinde yürütülen "Umudum Öğretmenim"projesi kapsamında Psikolojik Danışman ve Rehber Öğretmenleri tarafından ilçemizdeki öğretmenlere yönelik olarak Kayıp ve Yas konulu seminerler verildi.