İSTANBUL
FATİH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ÖNDER YARIŞMALARINDA ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU
Gençlerimiz Hadis ve Kitap Okuyarak Ödül Kazandı![ÖNDER YARIŞMALARINDA ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU](/meb_iys_dosyalar/2024_05/17131536_whatsappimage20240515at12.58.19.jpg)
ÖNDER İmam Hatipliler Derneği'nin 8 yıldır gerçekleştirdiği iki yarışmanın ödül töreni yapıldı. ''Peygamberim Önderim 40 Hadis-i Şerif'' ve ''Her Kitap Yeni Bir Hayat'' yarışmasında başarılı olan imam hatip ortaokulu ve lisesi öğrencilerine ödülleri Kaymakamımız Sayın Cafer Sarılı tarafından verildi. Öğrencilerimizi tebrik ederiz.