İSTANBUL
FATİH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Vex Robotics Türkiye Yarışmasında Türkiye Birinciliği
Vex Robotics Türkiye yarışmasında, ilçemiz Özel Sultan Fatih İlkokulu ve Ortaokulu Vex Robotics takımı, Türkiye birincisi oldu.![Vex Robotics Türkiye Yarışmasında Türkiye Birinciliği](/meb_iys_dosyalar/2019_03/03115319_1.jpg)
İstanbul Nişantaşı Üniversitesinde düzenlenen, Vex Robotics Yarışması Türkiye Finalinde birinci olan, Sultan Fatih İlkokulu ve Ortaokulu Vex Robotik Takımı öğrencilerini ve emeği geçenleri tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.