İSTANBUL FATİH İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yönetici Gelişim Programı Kasım Ayı Etkinliği Yapıldı

Din öğretimi genel müdürlüğü tarafından başlatılan İmam hatip liseleri ve İmam hatip ortaokulları yöneticileri için yapılan Yönetici gelişim programı kasım ayı etkinliği İstanbul Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam hatip Lisesinde 19.11.2018 tarihinde yapıldı.
Yönetici Gelişim Programı Kasım Ayı Etkinliği Yapıldı

Paylaşım toplantısı şeklinde yapılan etkinliğin konusu “Eğitim yönetimi, felsefesi, mantığı ve temel yaklaşımı; yönetim süreçlerinde motivasyon, okula/kuruma aidiyet hissi, sürdürülebilir takım ruhu, olumlu okul iklimi ve kurum kültürü oluşturmak.” Başlığını taşıdı. Yılardır eğitim yöneticiliği yapan kurum müdürlerimiz uygulamalarından örnekler paylaştılar.İyi bir yöneticide bulunması gereken vasıfların neler olması gerektiği, olmadığı takdirde nelerin olabileceği örneklerle anlatıldı. Neslişah İmam hatip ortaokulu ve lisesi müdürü Ali Osman BÜYÜKKAL, okul yöneticilerinin tüm imkansızlıklara rağmen okulları yönettiklerini, velilere gerekli bilgilendirmeleri yaptıklarını söyledi.İstanbul recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam hatip lisesi müdürü Cavit ERDEM yöneticinin en önemli vasfının iyi bir iletişim becerisine sahip olmak olduğunu vurgulayarak, okullarda çalışanların motive edilmesinin önemine değindi.Katılımcı tüm okul müdürleri örnek uygulamalarını paylaştılar. 

20-11-201820-11-201820-11-2018

Fatih Hükümet Konağı Karagümrük Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı No66 B/Blok Kat 2/3 Fatih/İSTANBUL - 0 212 635 08 11

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.